GM-GUA-VOLT12 (332-103 VDO Voltmeter Guage 12 volt)
DESCRIPTION:
Brand
VDO
Material
Stainless Steel, Plastic
Item dimensions L x W x H
4.85 x 3.65 x 3.6 inches
Item Weight
0.3 Pounds
Screen Size
4.85 Inches
VDO Voltmeter
  • Scale: 8V - 16V
  • Voltage: 12V
  • Diameter: 2 116" (52mm)